Rent

LAUANÕUD: serviisi nimekiri on üsna pikk ja koguseid loeme sadades (erinevad taldrikud, kausid, klaasid, pokaalid, kahvlid-noad-lusikad. Lisaks marmiidid (GN 1/1, ½, ümmargused), supitermosed (sh nn sõjaväe 25l) ja -marmiidid (8l, 10l), kohvitermosed 1,5l, 8l, 10l, kohvikeetjad (perkolaator), laualinad. Jah, külmik ja sügavkülmik on samuti rendiks olemas. Ja kerged plastist cateringilauad ja pukklauad.

ÕUEPEOLE: telgid 3x3m pop-up, 5x10m, vok-pannid, grillimangaanid (sh kahepoolne… suuuuuurele seltskonnale), (õlle)lauad-pingid, pikendusjuhtmed (mõned erinevad üleminekud), lambiketid, valguskaabel, gaasigrill, linad õllelaudadele, gaasisoojendi, õuevaip (muruvärv!) nö poodiumi tähistamiseks.  Lisaks erinevad vahendid seltskondlikeks õuemängudeks.

HELI- JA VALGUSTEHNIKA: aktiivkõlarid (ja jalad neile) 1000w+ subwoofer, raadiomikrofon, mikserpult 4 kanaliga, aga ka natuke laserit, muidu-värvimusa, strobe, tossumasin.

PILLID: akordion, kontrabass, digiklaver, elektrikitarr, basskitarr, trummikomplekt

PEOJUHT: eesti, vene, inglise, soome, seto keel, pillimees akordionil

JÕULUVANA: Jõuluvana Arre maskeeruba vahel inimeseks ja elab Kaevuri majas

AIAPEOLE: Kaevuri maja hoovis saab pidada aiapidusid, lõkkeolenguid.

SUVEPÄEVADELE: Kaevuri maja hoovis saab läbi viia suvepäevi. Päevajuht, diskor, helitehnika, toitlustus (sh lõkketoit!), seltskonnamängud- selle kõik saab tellida kohapealt.

MAJUTUS: kodumajutus 15 põhikohta+ lisavoodid, telgiplats

Kui pidu tulemas ja midagi või kedagi on puudu, siis võtke ühendust- võimalik, et meil on olemas :-)!to Re