Peielaud

Peielaud Jõhvi tavandimajas.
Info ja tellimine: 515 0818 (E-R kl 8-16, L kl 9-12)
Menüü ja info vene keeles.  (Vabandame võimalike vigade eest!) Kui erinevates keeltes menüüdes on erinevusi, siis kehtib riigikeelne menüü.
Valida on kolme erineva menüü vahel:

MENÜÜ 1
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga, leib)
Morss, maitsevesi
Kringel, kohv/tee
Hind 12.-/in

MENÜÜ 2
Külmlaud (heeringas, punane soolakala, kartuli-suitsuvorstisalat, riisi-krabisalat, lihapall, singirull, leib)
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga)
Morss, maitsevesi
Kook, kohv/tee
Hind 19.-/in

MENÜÜ 3
Külmlaud (punane soolakala, kala marinaadis, kartuli-suitsuvorstisalat, riisi-krabisalat, kreekasalat, täidetud muna, lihapall, singirull, leib)
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga)
Morss, maitsevesi
Kook, kohv/tee
Hind 26.-/in

NB! Igale menüüle lisandub saalirent 60.- tellimuse kohta
Peiesaali kasutusaeg on 2 tundi alates arveldamisel LAUDA SAABUMISEKS märgitud ajast (või kui saabute varem, siis saabumise ajast). Lisaaeg 30.- iga alanud tund. 
Minimaalne tellimuse suurus on 10-le inimesele.
Jätame endale õiguse muudatuste tegemiseks menüüs.
KKK (korduma kippuvad küsimused)- sellel lehel päris lõpus.

Tellimiseks palun KÕIGEPEALT helistage telefonil 515 0818 (kui see ei vasta, siis 5558 5746) ja leppige kokku peielaua kuupäev, kellaaeg, osalevate inimeste arv ning tõenäoline menüü. NB! Vajadusel täpsustage tellimus hiljemalt 2 tööpäeva enne peielauda.

Tasumine ülekandega Peoliin OÜ arvelduskontole EE437700771003964168 (LHV pank).
Tasumisele kuuluva summa saate, kui korrutate peieliste arvu menüü hinnaga ja liidate juurde 60.- saali rendi eest (nt 30×19+60=630.-).

Tasumise selgituseks märkige (PALUN VÄGA TÄPSELT JÄRGIDA):
1) peielaua kuupäev
2) lauda SAABUMISE kellaaeg
3) inimeste arv
4) menüü hind
5) teie telefoninumber
6) (KUI soovite teenuse kohta arvet, siis lisage ka oma e-posti aadress – see saadetakse Teile u nädala jooksul.)

Ülekanne peab olema laekunud meie kontole hiljemalt kaks tööpäeva enne peielaua serveerimist. Tellimus loetakse kinnitatuks, kui see on esitatud märgitud telefonil ja tasumine on laekunud. Võimalik on tasumine ettemaksuna ka sularahas otse peielaua teenuse osutajale. Arvestage, et peielaua teenuse osutaja ei pruugi olla kohapeal st kohtumine tasumiseks tuleb kokku leppida.

Lugupidamisega,
Aare Rebban
toitlustaja
515 0818

KKK
1. Kas võime oma alkoholi kaasa võtta? Jah. Meie poolt on laual pitsid peaaegu kõigile. Vajadusel saate neid ise juurde võtta kõrval asuvalt teeninduslaualt. Seal on kasutamiseks ka veiniklaasid ja veiniavajad. Kui soovite, et Te ei peaks ise alkoholi toomisega tegeleda, siis saate seda meie käest ette tellida.
2. Millal tuuakse lauale praad? Praad tuuakse lauale kohe teie saabumisel või u 15 minuti jooksul teie saabumisest.
3.  Kui tuleme lauda varem, siis kas meile jääb lauas viibimiseks saabumise võrra rohkem aega? Siiski ei- hinna sisse käiv 2 tundi algab kokkulepitud kellaajal VÕI, kui saabute varem, siis algab see Teie saabumisel. Kui soovite peiesaalis viibida pikemalt, siis ENNE hinna sees oleva aja täitumist palun tasuge teenindaja kätte sularahas algava lisaaja eest arvestusega 30.- IGA alanud tund. Soovi korral saate selle kohta sularahaarve.
5. Mida peame tegema, kui oleme lõhkunud mõned nõud? Tasuge teenindajale iga lõhutud nõu eest koheselt 5.-. Soovi korral saate selle kohta sularahaarve.