Peielaud

Peielaud Jõhvi tavandimajas.
Info ja tellimine: 515 0818 (E-R kl 8-16, L kl 9-12)
Valida on kolme erineva menüü vahel:

MENÜÜ nr. 1
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga, leib)
Morss, maitsevesi
Kook, kohv/tee
Hind 17.-/in

MENÜÜ nr. 2
Külmlaud (heeringas, punane soolakala, kartuli-suitsuvorstisalat, riisi-krabisalat, lihapall, singirull, leib)
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga)
Morss, maitsevesi
Kook, kohv/tee
Hind 24.-/in

MENÜÜ nr. 3
Külmlaud (punane soolakala, kala marinaadis, kartuli-suitsuvorstisalat, riisi-krabisalat, kreekasalat, täidetud muna, lihapall, singirull, leib)
Praad (sealiha kartuli ja praekapsaga)
Morss, maitsevesi
Kook, kohv/tee
Hind 30.-/in

NB! Igale menüüle lisandub peiesaali rent 65.- tellimuse kohta
Peiesaali kasutusaeg on 2 tundi alates arveldamisel LAUDA SAABUMISEKS märgitud ajast (või kui saabute varem, siis saabumise ajast). Lisaaeg 30.- iga alanud tund.
Alkoholi  võite võtta kaasa või tellida eelnevalt meie käest.
Minimaalne tellimuse suurus on 10-le inimesele.
Jätame endale õiguse muudatuste tegemiseks menüüs.
KKK (korduma kippuvad küsimused) leiate selle lehe lõpus.

Tellimiseks palun KÕIGEPEALT lugege see lehekülg hoolikalt lõpuni läbi ja siis helistage telefonil 515 0818 (kui see ei vasta ja mõistliku aja jooksul tagasi ei helista, siis 5558 5746) ja leppige kokku peielaua kuupäev, kellaaeg, osalevate inimeste arv ning menüü. NB! Vajadusel täpsustage tellimus esimesel võimalusel, aga hiljemalt 2 tööpäeva enne peielauda. Selleks ajaks mõelge ka täpsemalt läbi, mis kellaks te peielauda saabute (mitte, mis kell algab ärasaatmine, aga just MIS KELL TE PEIELAUDA SAABUTE).

Tasumine ülekandega Peoliin OÜ arvelduskontole EE437700771003964168 (LHV pank).
Tasumisele kuuluva summa saate, kui korrutate peieliste arvu menüü hinnaga ja liidate juurde 65.- peiesaali rendi eest (nt 30×30.-+65.-=965.-).

Tasumise selgituseks  märkige tellimuse kokkuvõte “koodina”:
mmdd, hh:mm, p, m
milles
1. mm on kuu number, dd on kuupäev
2. hh:mm on saabumise kellaaeg
3. p on inimeste arv
4. m on menüü number
Näiteks, kui tellimust soovitakse 1.juuliks kella 9 hommikul ja inimeste arv on 30 ning valitud on 3. menüü, siis näeks see välja nii: 0701 09.00 30 3
Lisaks palume kontaktnumbrit ja KUI soovite teenuse kohta arvet, siis lisage ka oma e-posti aadress ja arve saadetakse Teile u nädala jooksul.

Ülekanne peab olema laekunud meie kontole hiljemalt kaks tööpäeva enne peielaua serveerimist hiljemalt kl 12-ks. Tellimus loetakse kinnitatuks, kui see on esitatud märgitud telefonil ja tasumine on laekunud. Võimalik on tasumine ettemaksuna ka sularahas otse peielaua teenuse osutajale. Arvestage, et peielaua teenuse osutaja ei pruugi olla kohapeal st kohtumine tasumiseks tuleb kokku leppida.

Lugupidamisega,
Aare Rebban
toitlustaja
515 0818

KKK

 1. Kas võime oma alkoholi lauale kaasa tuua?
  Meie poolt on laual pitsid peaaegu kõigile. Vajadusel saate neid ise juurde võtta kõrval asuvalt teeninduslaualt. Seal on kasutamiseks ka veiniklaasid ja veiniavajad. Kui soovite, et Te ei peaks ise alkoholi toomisega tegeleda, siis saate seda meie käest ette tellida.
 2. Kas võime ka omalt poolt sööke lauale lisaks tuua?
  Ei me soosi oma söökide serveerimist meie poolt pakutaval peielaual. Lubatud on ainult beebitoit ja eritoit, kui see on kellelgi näidustatud. Muudel juhtudel on lubatud vaid meie eelneval kirjalikul nõusolekul. See on üldjuhul tasuline.
 3. Millal tuuakse lauale praad?
  Praad tuuakse lauale umbes 15-25 minuti jooksul kokkulepitud saabumiskellaajast. Kui saabute varem, siis nii nagu võimalik ja meie arvates mõistlik. Kui saabute oluliselt hiljem, siis serveerime kuumroa esimesel võimalusel.
 4. Kui tuleme lauda varem, siis kas meile jääb lauas viibimiseks saabumise võrra rohkem aega?
  Ei, sest hinna sisse käiv 2 tundi algab kokkulepitud kellaajal VÕI kui saabute varem, siis algab see Teie saabumisel. Kui soovite peiesaalis viibida pikemalt, siis ENNE hinna sees oleva aja täitumist palun tasuge teenindaja kätte sularahas algava lisaaja eest arvestusega 30.- IGA alanud tund. Soovi korral saate selle kohta sularahaarve.
 5. Kui meid tuleb rohkem inimesi, siis kas on võimalik katta juurde mõned kohad?
  Jah. Andke teada, kohe kui see vajadus selgub. Me teeme, mis tundub mõistlikult võimalik. Kui kõike menüüs ette nähtut ei ole võimalik serveerida, siis serveerime midagi teist pisut rohkem, kokkuvõttes oleks peielaua kohahind sama.  Lisakoha tellimine vahetult saabumisel maksab 5.-, edasi iga koht 3.-. Soovi korral saate selle kohta sularahaarve.
 6. Mida peame tegema, kui oleme lõhkunud mõned nõud?
  Tasuge teenindajale iga lõhutud nõu eest enne peiesaalist lahkumist 5.-. Soovi korral saate selle kohta sularahaarve.
 7. Kas lahkunu koha eest tuleb eraldi maksta?
  Ei, lahkunu koha katame tellitud kohtadele lisaks ja selle eest tasuda ei ole vaja.
 8. Kas laual on küünal?
  Jah, laual on lahkunu koha ees viisakas, tagasihoidlik küünal ja selle eest eraldi tasuda ei ole vaja.
 9. Kas võime lahkudes järelejäänud toidu kaasa võtta?
  Jah, muidugi. Meie toitude kaasapakkimisega ei tegele, kuid meilt on võimalik saada selleks sobivaid kilekotte, Maitseained ei ole kaasavõtmiseks.
 10. Kas tõesti on Jõhvi Tavandimajas kaks ettevõtet?
  Jah, seal tegutseb isegi mitu ettevõtet. Meie Peoliin OÜ (koduleht www.aare.ee) tegeleb selles majas AINULT peielaudade serveerimisega. Muid teenuseid pakuvad teised ettevõtted. Ka meie menüülehe saate te hoopis meie partnerettevõtte töötaja käest. Siiski töötame me käsikäes, et pakkuda mõistlikult mugavat teenust.
 11. Meie teisest ettevõttest saab tellida matusekõneleja Aare Rebban´i. Ta viib matusetalitust läbi eesti keeles, aga ka kakskeelselt- eesti ja vene keeles. Telefon 515 0818