Jõuluvana Arre

Kas teadsid, et Jõuluvana Arre võitis 2005.a jõuluvanade maailmameistrititiitli?
Ja on Eestimaa Aasta Jõuluvana aastast 2015?

Päkapikud aitavad Jõuluvanal olla kaasaegne ja seepärast on Päkapikud Jõuluvana külastuse kohta ka hinnakirja välja töötanud:
Külastuse tasu Jõhvi, Toila, Kohtla-Järve piirkonnas:
Kodu kuni 30 minutit 100.-
           kuni 45 minutit 125.-
           kuni 60 minutit 150.-
Ettevõtte, organisatsioon (kuni 1 tund) 200.-
Lasteaed 100.- (kui raha koguvad lastevanemad ise, siis sobib ka allahindlus kuni 50%)
Kool 125.-
Lastekodud, erivajadustega laste koolid ja lastehaiglad 100.-, olenevalt olukorrast- ka tasuta

(Mõnele peole kutsub Jõuluvana Arre kaasa ka oma peojuhist sõbra Aare- temal on muidugi oma poejuhi hinnakiri. Ei, vist ikka peojuhi- ta pole ju poejuht, vaid on peojuht:-)!)

Jõuluvana Arre külastab lapsi üle Eesti ja isegi üle kogu maailma. Seni on Jõuluvana Arre ISIKLIKULT külastanud lapsi Pärnumaal, Saaremaal, Virumaal, Võrumaal, Harjumaal, Järvamaal, Tartumaal… no mis maad siin veel on? Läänemaa? Muidugi on Jõuluvana Arre külastanud lapsi ka Läänemaal! Ja Jõgevamaal ja… Vist lausa igal Eestimaa maal:-)!
Välismaadest on Jõuluvana Arre härmas kinnas andnud kingitusi Soomes, Rootsis, Taanis, Belgias, Venemaal (lausa Kaliningradis!). Oma tervitused ja piparkookide lõhna on Jõuluvana edasi andnud ka Läti ja Leedu lastele.

Jõuluvana saan asub tihti Kaevri maja lahke hoovi peal. Sellest kaugemate kohtade külastuse korral võib lisanduda tasu läbi lume kihutamisele kuluva aja eest. Nagu ütleb Põder Ruudi: “Nagu iga Põdrasamblik on söödav- nii on kõik ka kokku lepitav!”

Jõuluvanale saab netikirjutada: jouluvana@jouluvana.ee või hoopis Jõuluvana Arre fb-sõnumisse. Kõige kiiremini saab Jõuluvana teate kätte, kui helistada Eestisse Jõuluvana Saani Mehaanikule. Tema nimi on Aare ja tema telefon on 515 0818

Jõuluvana soovib kõigile…. kauneid Jõule igaks (keskmiselt) 365,25 päevaks aastas:-)!!!

Ho-ho-ho-hoo!!!