Majutuse hinnakiri

Meie majutusasutus on KODUMAJUTUS!!!  See tähendab, et siin elavad peale teiste külaliste ka pereliikmed ise. Meie külalised on meie eelduse kohaselt külalised, mitte kliendid. Me eeldame külalistelt vastavat ülalpidamist:-).

Aare kodumajutus: hind kuni kahele 50.-, edasi iga külaline 20.-
Aare kodumajutus Sandri tuba: hind kuni kahele- 50.-, edasi iga külaline 20.-
Aare kodumajutus Rasmuse tuba: hind kuni kahele 50.-, edasi iga külaline 20.-
KUI mingil põhjusel (näiteks pikema-ajalisem majutus) on kokku lepitud eelnevast hinnakirjast soodsam hind, siis lasub toa üldkoristuse kohustus külalistel ja pererahvas koristab tuba põguselt 1 kord 1-2 nädala tagant. Samuti võib voodipesu vahetus toimuda 2 nädala tagant.
Lemmikloomatasu 15.- majutuse kohta. Palume lemmikloomaga majutus ALATI eelnevalt kokku leppida! Tingimus on, et lemmikloomaga külaline järgib lemmikloomapidamise eeskirju ja koera puhul on tegemist koolitatud ja sõnakuuleliku koeraga. (NB! majutusasutus on avalik koht!). Lemmikloom ei tohi häirida teisi külalisi ega pererahva tavaelu.
Kui olete otsustanud tulla, siis palun võtke meiega ühendust ja saadame Teile meie konto numbri või arve, millele või mille alusel tasuda majutuse ja juba tellitud teenuste ettemaksu. Kui see on laekunud, siis on see ühtlasi ka broneeringu kinnitus. Tehtud ettemaksu me ei tagasta:-(. 
Ka kõik muud teenused on meie majas ETTEMAKSUGA. Hiljem tasumisel lisandub teenuse hinnale 20%, KUI pole kirjalikult teisiti kokku lepitud. Tasuda saab sularahas kohapeal või ülekandega meie pangakontole. Teenus loetakse tasutuks, kui tasu selle eest on meile LAEKUNUD.

Hommikusöök (KUI pererahval on sel hommikul see võimalus): hind 8.-. Hommikusööki pakutakse pererahva köögis ja söögitoas, suvel ka õuetoas
Lõuna- ja õhtusöögid kokkuleppel samuti võimaluse korral.

Kui pererahvas on kodus, on avatud terrassikohvik. Saadaval on kohvijoogid, tee, õlu, vein, vermut, kangemad napsid, kokteilid. Maiustest on üldjuhul saadaval jäätis, jäätisekokteil. Teinekord teeme pannkooke, küpsetame plaadikooki või teeme hoopis miskit muud.

Saun, kuni 4-le kuni 3 tundi: 50.-, edasi iga täiskasvanu 5.-, iga laps 3.-; iga lisatund 15.-
Saun asub pererahva majas ja on ehitatud pererahva ja nende sõprade jaoks. Aga see sobib paljudele meie külalistele. Siiski- palun tutvu eelnevalt sauna eripäraga.

Muud hinnad:
Jalgrattarent 1 tund: 5.-, iga järgmine tund 3.-, päev 15.-
Lõkkepuud 1 korvitäis: 5.-
Ufogrilli kasutus 10.- (sisaldab: “süütamise jagu” süütevedelikku või 3-4 süütetabletti, kott grillisütt, mõned vardad)
Grillsüsi 1 kott: 5.-
Mangaali (šašlõkivann) kasutus tasuta (ei sisalda süütevahendeid ega sütt või puid)